15 powodów dla których warto wybrać świece sojową
15 powodów dla których warto wybrać świece sojową

Wyobraźcie sobie, że moi obserwatorzy stworzyli aż 15 powodów, dlaczego kupili świece sojową. Stworzyłam dzięki temu listę, dlaczego warto kupić i jakie są korzyści i zalety świec sojowych. Kolejność przypadkowa!

 1. Ekologia: Świece z wosku sojowego, w przeciwieństwie do parafinowych, są biodegradowalne, co oznacza, że rozkładają się.

 2. Brak sztucznych dodatków: Skład świec sojowych to: wosk sojowy, knot oraz olejki eteryczne lub/i zapachowe. Nie ma ulepszaczy, barwników, ani utwardzaczy.

 3. Poczuć różnicę między parafiną, a woskiem: Parafina to nic innego jak odpad z ropy naftowej. Tylko dzięki dużej ilości dodatków zapachowych nie czujemy brzydkiego zapachu.

 4. Zapach świec sojowych: Często świece sojowe występują na bazie olejków eterycznych lub pojedynczych olejków zapachowych. Mamy duży wybór zapachów.

 5. Miłość do Świec: Czy tutaj muszę coś tłumaczyć? <3

 6. Jakość: Świece sojowe najczęściej pochodzą z małych manufaktur, dla których jakość jest bardzo ważna. Odpowiedni dobór składników świecy gwarantuje rewelacyjną jakość.

 7. Dłużej się pali: Świece sojowe palą się aż do 50% dłużej niż świece parafinowe. Ten fakt czasem szokuje na początku ;)

 8. Zdrowa, nie truje środowiska: Skład świecy sojowej jest prosty, podczas spalania nie wydzielamy szkodliwych substancji.

 9. Ciekawość: Jest taka grupa osób, które lubią sprawdzać i testować nowości. Wiele z Was było ciekawych świec sojowych i ich właściwości.

 10. Mniej dymi: Niebielona bawełna i drewniany naturalny knot są gwarancją jakości. Dzięki temu, świece mniej dymią przy gaszeniu.

 11. Migreny: Świece sojowe nie powodują migren w trakcie palenia, ponieważ nie wydzielają szkodliwych substancji.

 12. Wypala się do końca: Odpowiednio dobrany knot do średnicy świecy powoduje, że wosk sojowy wypala się do końca.

 13. Bezpieczeństwo: Wosk sojowy topi się w niskiej temperaturze, dlatego możemy w niego "włożyć" palce i nie poparzymy się.

 14. Koleżanka: Która wcześniej wypróbowała, może to akurat ta, która jest bardzo odważna i ciekawa.

 15. Ja, czyli Ola: Wiele z moich obserwatorów powiedziało, że to ja byłam powodem zakupu pierwszej świecy sojowej. Dla mnie to bardzo ważne, pokazuje mi to, że moja praca ma sens <3

Czy używasz świece sojowej? Podziel się swoimi powodami w mailu do mnie: naturalnaswieca@gmail.com!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl