15 powodów dla których warto wybrać świece sojową 0
15 powodów dla których warto wybrać świece sojową

Wyobraźcie sobie, że moi obserwatorzy stworzyli aż 15 powodów, dlaczego kupili świece sojową. Stworzyłam dzięki temu listę, dlaczego warto kupić i jakie są korzyści i zalety świec sojowych. Kolejność przypadkowa!

 1. Ekologia: Świece z wosku sojowego, w przeciwieństwie do parafinowych, są biodegradowalne, co oznacza, że rozkładają się.

 2. Brak sztucznych dodatków: Skład świec sojowych to: wosk sojowy, knot oraz olejki eteryczne lub/i zapachowe. Nie ma ulepszaczy, barwników, ani utwardzaczy.

 3. Poczuć różnicę między parafiną, a woskiem: Parafina to nic innego jak odpad z ropy naftowej. Tylko dzięki dużej ilości dodatków zapachowych nie czujemy brzydkiego zapachu.

 4. Zapach świec sojowych: Często świece sojowe występują na bazie olejków eterycznych lub pojedynczych olejków zapachowych. Mamy duży wybór zapachów.

 5. Miłość do Świec: Czy tutaj muszę coś tłumaczyć? <3

 6. Jakość: Świece sojowe najczęściej pochodzą z małych manufaktur, dla których jakość jest bardzo ważna. Odpowiedni dobór składników świecy gwarantuje rewelacyjną jakość.

 7. Dłużej się pali: Świece sojowe palą się aż do 50% dłużej niż świece parafinowe. Ten fakt czasem szokuje na początku ;)

 8. Zdrowa, nie truje środowiska: Skład świecy sojowej jest prosty, podczas spalania nie wydzielamy szkodliwych substancji.

 9. Ciekawość: Jest taka grupa osób, które lubią sprawdzać i testować nowości. Wiele z Was było ciekawych świec sojowych i ich właściwości.

 10. Mniej dymi: Niebielona bawełna i drewniany naturalny knot są gwarancją jakości. Dzięki temu, świece mniej dymią przy gaszeniu.

 11. Migreny: Świece sojowe nie powodują migren w trakcie palenia, ponieważ nie wydzielają szkodliwych substancji.

 12. Wypala się do końca: Odpowiednio dobrany knot do średnicy świecy powoduje, że wosk sojowy wypala się do końca.

 13. Bezpieczeństwo: Wosk sojowy topi się w niskiej temperaturze, dlatego możemy w niego "włożyć" palce i nie poparzymy się.

 14. Koleżanka: Która wcześniej wypróbowała, może to akurat ta, która jest bardzo odważna i ciekawa.

 15. Ja, czyli Ola: Wiele z moich obserwatorów powiedziało, że to ja byłam powodem zakupu pierwszej świecy sojowej. Dla mnie to bardzo ważne, pokazuje mi to, że moja praca ma sens <3

Czy używasz świece sojowej? Podziel się swoimi powodami w mailu do mnie: naturalnaswieca@gmail.com!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl