Dlaczego warto kupić moje świece?
Dlaczego warto kupić moje świece?

Chciałam Ciebie drogi kliencie przekonać, że dokonując zakupu moich produktów dokonujesz dobrego wyboru.

Dlaczego warto kupić moje świece?

Jest wiele powodów dla których warto wybrać moje świece.

 

Zacznę od podstawy, czyli produktu. Każda moja świeca wykonywana jest ręcznie. Z materiałów, które wybierałam kilka miesięcy. Poszukując najwyższej jakości przetestowałam wiele rodzajów wosków zapachowych oraz olejków eterycznych i zapachowych. 

Mogę się pochwalić, że produkty użyte do świec: wosk, knot oraz olejki eteryczne i zapachowe pochodzą z Europy (* oprócz olejków pochodzących z roślin z krajów azjatyckich). Są certyfikowane, testowane, wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Dodatkowo wybierając szkła, opakowania i inne materiały poszukuję polskich producentów i dostawców. 

Każda świeca to duży projekt, począwszy od zapachu kończąc na intensywności. Dobór zapachu następuje nie tylko na podstawie nosa, ale również sprawdzenia kart oraz dokumentacji poszczególnych półproduktów oraz kolejnych analiz chemicznych.

Wyobraź sobie, że to wszystko czyni jeden człowiek. Produkuje, dekoruje, obkleja i pakuje dla Ciebie.

Ważnym powodem wyboru jest to, że razem wspieramy polską gospodarkę, ponieważ mam zarejestrowaną firmę, płace ZUS i podatki.

Dla mnie ekologia jest podstawą życia. Paczki, które do Was wysyłam pozbawione są foli. W mojej pracowni minimalizuje wytwarzanie odpadów oraz stosuje zasady less waste, czyli ograniczam śmieci do niezbędnego minimum.

Mam nadzieję, że te kilka powodów, ułatwi Wam decyzję. 

W moim sklepie wybieram najlepsze produkty, które sama stosuje. Dbam o jakość, bezpieczeństwo. Dlatego polecam Wam moje świece.

 

Dziękuję,

Ola

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl