Regulamin Bonów Podarunkowych

REGULAMIN BONÓW PODARUNKOWYCH

Regulamin Bonów podarunkowych sklepu internetowego www.naturalnaswieca.pl

oraz Voucherów na warsztaty (wybrana lokalizacja)

UWAGA: Płatność bonem ma charakter jednorazowy - jeśli wartość towarów nabywanych przez Użytkownika bonu podarunkowego jest niższa niż wartość zapisana na bonie podarunkowym, nie będzie możliwości wykorzystania jej w czasie późniejszym.I. Definicje
 1. Regulamin: niniejszy dokument, określający zasady stosowania bonów podarunkowych oraz vouchera na warsztaty w sklepie internetowym: www.naturalnaswieca.pl oraz sklepiku stacjonarnym Wydawca: Naturalna Pracownia - Naturalna Świeca: Aleja Druga 5, 62-200 Osiniec (Gniezno). NIP: 784-247-36-36.
 2. Bon podarunkowy: bon w formie kodu alfanumerycznego, wygenerowany przez sklep w formie papierowej lub elektronicznej o określonej wartości nominalnej, wydany na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jego realizacji w sklepie internetowym www.naturalnaswieca.pl i sklepiku stacjonarnym.
 3. Nabywca: osoba, która nabywa od wydawcy bon podarunkowy w zamian za przekazanie środków pieniężnych.
 4. Użytkownik: nabywca lub każdorazowy posiadacz bonu podarunkowego.
 5. Kod: unikalny numer przypisany każdemu bonowi podarunkowemu, niezbędny do realizacji zamówienia z uwzględnieniem wartości bonu podarunkowego.
 6. Towary: przedmioty oferowane do sprzedaży w sklepie internetowym www.naturalnaswieca.pl oraz sklepiku stacjonarnym.
II. Warunki ogólne
 1. Wydawca zobowiązuje się do wydania Nabywcy Bonu podarunkowego oraz do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu podarunkowego za Towary nabywane przez Użytkownika.
 2. Nabywca zobowiązuje się do przekazania Wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej Bonu podarunkowego. Zapłata za Bon podarunkowy kupowany w sklepie internetowym i sklepiku stacjonarnym Naturalnej Świecy może nastąpić poprzez płatność gotówką, kartą płatniczą, przelewem online lub przelewem tradycyjnym.
 3. Bon podarunkowy może być wykorzystany jednorazowo wyłącznie do nabywania Towarów w sklepie internetowym www.naturalnaswieca.pl lub w sklepiku stacjonarnym Naturalnej Świecy.
 4. Voucher na warsztaty może być zrealizowany jednorazowo wyłącznie po ustaleniu wcześniejszego terminu.
 5. Bon podarunkowy oraz voucher na warsztaty nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części.
 6. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie przez Nabywcę/Użytkownika Bonu podarunkowego osobom nieupoważnionym.
 7. Nabywcy oraz Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia Bonu podarunkowego po jego przekazaniu.
 8. Bon podarunkowy jest ważny przez okres 3 (trzech) miesięcy od dnia zaksięgowania wpłaty za bon na koncie bankowym Wydawcy.
 9. Bon podarunkowy nie obejmuje kosztów wysyłki nabywanych Towarów, które Użytkownik jest zobowiązany uiścić przy dokonaniu zamówienia.
 10. Bony podarunkowe są dostępne w następujących nominałach:
  • 50 zł
  • 100 zł
  • 250 zł 
  • Voucher prezentowy na warsztaty (w wybranej lokalizacji)

 

 

III. Zasady korzystania z Bonów podarunkowych
 1. Bon podarunkowy w formie papierowej lub elektronicnzej możliwy jest do nabycia w sklepie internetowym (www.naturalnaswieca.pl) i sklepiku stacjonarnym Naturalna Świeca (Aleja Druga 5, 62-200 Osiniec - Gniezno, NIP: 784-247-36-36). Każdy Bon podarunkowy zawiera indywidualny Kod niezbędny do realizacji zamówienia z uwzględnieniem wartości Bonu podarunkowego oraz termin ważności bonu, definiowany w formacie miesiąc-rok (MM-RRRR).
 2. W przypadku gdy wartość Towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem Bonu podarunkowego będzie wyższa niż wartość zapisana na Bonie podarunkowym, Użytkownik zobowiązany będzie dopłacić różnicę: przelewem, płatnościami online, Przelewy24 w przypadku zakupów online, kartą lub gotówką przy zakupach stacjonarnych.
 3. Wydawca ma prawo odmówić realizacji zakupu Towarów przy użyciu Bonu podarunkowego w przypadku upływu jego terminu ważności.
 4. Aby skorzystać z Bonu, jako płatności internetowej, należy: w kroku "Zawartość Twojego Koszyka" wybrać ikonę "Mam kupon rabatowy", w oknie, które się pojawi, wpisać unikalny kod bonu.
 5. Voucher prezentowy na warsztaty może być zrealizowany jednorazowo wyłącznie po ustaleniu wcześniejszego terminu. W celu ustalenia terminu i wybrania interesującej tematyki warsztatów należy skontaktować się z Wydawcą. Voucher prezentowy może być zrealizowany w terminie aktualnych terminów warsztatów w wybranej lokalizacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl